MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghörnskåp 8547399
nr 854 7399
Vägghörnskåp
1700-/1800-tal, höjd: 85 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:04:15
20/10 14:08:53
21/10 18:40:33
150 kr